ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mani
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Leocrema
 
Mani
 Sekreti i duarve të përsosur

Duart tuaja i nënshtrohen vazhdimisht ndryshimeve në temperaturë duke u sulmuar nga agjentet atmosferik dhe kimikatet, duart janë pjesët e trupit  dhe kanë nevojë për kujdes dhe mbrojtje. Leocrema Mani është trajtimi për kujdes ditor per bukurinë e duarve tuaja.
Importuar nga Italia.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Me veti mbrojtese,fale permbajtjes se saj me glicerin zbute dhe duart me te ashpra 150ml
Artikulli #1673
330 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK