ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Emporio Armani Diamonds
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Emporio Armani Diamonds
 Armani Diamonds Emporio
Nga shtëpia e guximshme e Emporio Armani vjen një parfum që me të vërtetë pasqyron, madhështi forcën dhe ndjesi të një gruaje të sigurt dhe femërore të shekullit të 21. Ajo jeton jetën e saj si një ngjarje interesante kjo është gjithmonë e pashoqe. Kështu, aroma e saj shpreh një mënyrë  tolerues për të para në jetën. Kjo grua dëshiron që të gjithe ta dëshirojne ate. Ajo e kërkon për të mirë dhe një diamant është i mirë - por njeriu kurrë nuk është i kenaqur. Kjo aromë e çuditshme dhe dekadent është bazuar në simbolin tradicional e femenror, por është perzier me luksin, shënime te ëmbël  për të krijuar një kombinim vërtet te dëshirueshem.

Shënime:
Lychee, butë, Rose, Freesia, Lily e Luginës, vetiver, dru kedri, Patchouli, Vanilla.
Style:
Besim. Interesante. Luksoze.


Importuar Nga Franca

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #1680
8 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 100ml
Artikulli #4736
9 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4737
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4738
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4739
4 600 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edp 50ml + Blotion 75ml + Sgel 75ml
Artikulli #4744
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK