ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Africa
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Africa
Një përzierje e pyje të rralla dhe erëza të çmuar të zgjedhuara me profesionalizëm nga shënimet argëtues te lules. Një aromë e ngrohtë dhe sensuale, e cila përmban ngjyra dhe emocionet e një udhëtim në kontinentin afrikan. 
Importuar Nga Italia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1685
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK