ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Papavero
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Papavero
Esenca e një luleje me thelb te butë në lëkurë, që vazhdon për një kohë të gjatë dhe i jep lumturinë dhe gëzimin e të jetuarit. 
Imoprtuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1689
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK