ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hammam
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Hammam
Intensive, dhe e rafinuar, Aromë hamamit terheq shqisat dhe heq frymën. Një përzierje unike e pyjeve të çmuar që shkrihen në harmoni me lëkurën, duke i dhënë asaj një përvojë unike ndijore. 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1693
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK