ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mirra
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Mirra
Mirra ngjall ndjenjat dhe atmosfera e tokat e largëta dhe herë nga ambalazhi të trupit në një ledhatim aromatik tropikale. Ky parfum aromatike u arrit duke zgjedhur esenca mirën dhe më të çmuar trajtohen me mjeshtëri me pas një infuzion të gjatë.
Imoprtuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1699
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK