ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fior di Loto
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Fior di Loto
parfum intensiv, aromatike dhe intrigues me lule zambak uji ,përkëdheljet e shqisave me shënimet e tij të nxehtë dhe e butë siguron një ndjenjë të këndshme të mirëqenies.
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1701
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
22000 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK