ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
The Verde
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
The Verde
Të freskëta, të gjelbër dhe me aromë, parfum  çaj jeshil i jep trupit një ndjenjë marramendëse të vitalitetit të freskët. Ky parfum aromatike u arrit duke zgjedhur esenca me te mira dhe më të çmuar duke i  trajtuar  me mjeshtëri per  një infuzion të gjatë.
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1705
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala IMPALA Automa ...
0 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK