ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Legno di Guajaco
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Legno di Guajaco
Era e drurit Guajaco është misterioze, origjinale dhe karakterizohet nga esenca te  butë e  të "çmuar nga  pyjet ekzotike. aromë e saj, joshëse dhe i papërmbajtshëm, do të përfundojë në një ledhatim me aromë të shijshme të zgjatur.
importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1707
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK