ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ambra Indiana
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Ambra Indiana
Parfumi  Amber Indiana është i çmuar, i rrallë dhe i rafinuar, rrit fuqinë e shqisave, duke krijuar një atmosferë joshëse. Ky parfum aromatike u arrit duke zgjedhur esenca me te  mira dhe më të çmuar qe trajtohen me mjeshtëri per  një infuzion të gjatë.
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1709
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Flormar Penel ...
370 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
11000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK