ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Zenzero
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Zenzero
Erë me gjallëri dhe  intensivisht djegëse, me drurë,në dukje erëmyk dhe qelibar i pasur me pronat nxitës dhe, sipas traditës lindore. Ky parfum aromatike u arrit duke zgjedhur esenca me te mira dhe më të çmuar  qe trajtohen me mjeshtëri ne një infuzion të gjatë.
.Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #1711
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK