ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fiore del Dragone
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Fiore del Dragone
 Pasuruar me ekstrakte e Pitayes, i njohur në Kinën e lashtë për vetitë e saj antioxidante dhe i njohur si eliksir i jetës. aroma e saj, intensive dhe jo e bezdisshëm, evokon harmoninë dhe bukurinë e kopshtve në Aziatike.
Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500ml
Artikulli #1719
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
MOLINARD  AMBRÉ LUM ...
18000 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK