ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hammam
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Hammam
Banjo shkume me efekt zbutës dhe mund të japë një ndjenjë të përgjithshme të mirëqenies dhe harmonisë. Kjo shampo, pasuruar me vaj argan, pastron thellë lëkurën, duke e lënë atë të butë, të butë dhe të butë. 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500ml
Artikulli #1721
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK