ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cream Gel
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Cream Gel
 Creme NIVEA Gel nuk është vetëm me efekt te qendrueshem, por edhe qe ju të ndjeheni mirë dhe i jep flokëve një strukturë fleksibile. Formulimi i balancuar krem-xhel është krejt e ndryshme nga formulimet standard xhel. Emulsioni fleksibël stili me  Vitamina, forma e flokëve me një sistem të ri fiksimi. Dhe flokët jane te fiksuar me mbështetjen të besueshme, pa ngjitje ne flokët tuaj.
Flokët ndjehen me stil dhe të butë dhe i përkulshëm. Për një stili të përsosur që jo vetëm të duket e mirë por edhe qe ju të ndiheni mirë.
Importuar Nga Gjermania.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150 ml
Artikulli #1730
480 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK