ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Volume Sensation
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Volume Sensation
- Formula e re me sistemin e infuzion dyfishon volumin e flokëve tuaj.
- Mban gjithë ditën
- Jep nje shkëlqim per flokët dhe përkulshmërin natyrale.


Fala mikro-fine llaku mund të shpërndahet pa krijuar ngjitjen flokëve. Nga formula me vitamina kujdes per flokët ndjehen të qetë dhe të butë.

Volumi është një domosdeshmeri qe flokët e bukur duhet te kene. Pa volum, flokët duken te sheshtë dhe gati si te vdekur, sidomos në qasjen mungon plotësinë e nevojshme. Sistemi i stilit infuzion është përbërës themelor për efekt të volumit në seri vëllimesh Sensation. Formulat e reja mbulon çdo flokët dhe trashet nga rrënjët.
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1732
380 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK