ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Color CrystalGloss
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Color CrystalGloss
-Zgjat pamjen e flokëve të lyer.
-Zgjat gjithë ditës
I jep jete ngjyres se flokeve, flokë të butë dhe te përkulshëm.

Fale teknoligjise mikro-fine llaku mund të shpërndahet shume mire,pa krijuar ngjitjen flokëve. Nje formule me vitamina per kujdesjen e flokëve, floket ndjehen të qetë dhe të butë.


ngjyra e flokëve duket ne formen me te mirë të saj dhe ndjehet mirë kur është me 'ngjyrë  të freskët'. Për të marrë pamjen dhe të ndjehen të flokëve fllad me ngjyrë për aq kohë sa të jetë e mundur, përmban Color Gloss NIVEA Crystal të lëngshme dhe filtra UV Series. Formula e ushqyes e mbron me ngjyra nga venitje, duke i dhënë shkëlqim flokëve dhe ngjyra të gjallë intensitet afatgjata ngjyra për deri në 6 javë.
Importua Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1734
380 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK