ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
 Truth
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Truth
Truth
Jini të ndershëm me veten dhe tregojini të tjerëve se kush jeni! Me përbërjen femërore të mrekullueshme-së Vërtetës, ju e krijoni në të gjithë botën dhe në çdo moment një atmosferë personale e ndjeshmëris, intimitetit dhe të vetë-besimit. 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #1739
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK