ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Idole d'Armani
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Idole d'Armani
Përvoja idhujt d'Armani si një dritë, Eau de tualet, si një mantel të çmuar në lëkurë e një gruaje dhe e gjithë eleganca e saj e këndshëm sjell në dritë. Shënim të lartë shkëlqen në shkëlqimin e xhenxhefilit  të freskët dhe pyje orientale, të zgjeruara nga shënimet e freskëta agrume te hidhur portokalli. Zemra zbulon një  akord rose te embel turke me një jasemin të freskët i rrethuar nga ujra mistike .Merr vetëm disa pika të këtij eliksiri te hollë dhe bota do të shtrihet në këmbët tuaja.

* Parfum: lule 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #1741
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4711
7 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4712
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 75ml
Artikulli #4713
9 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4714
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4715
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Body lotion 200ml
Artikulli #4717
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4718
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edp 75ml +Blotion 75ml
Artikulli #4719
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edp 50ml + Blotion 75ml
Artikulli #4720
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
500 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK