ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mirra
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Mirra
Mirra ngjall ndjenjat dhe atmosferat e tokave  te largëta  nga ambalazhi të trupi në një ledhatim aromatik tropikale. Ky locion aromatike ushqen, mbron dhe hidraton  lëkurën për të rivendosur, ton, elasticitet dhe përkulshmëri. Përdoret rregullisht pas dushi ose banje i jep freski të gjithe  trupit, mirqenie dhe energji të reja.
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
300ml
Artikulli #1755
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Montblanc Presence c ...
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK