ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fior di loto
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Fior di loto
Ky locion aromatike ushqen,  mbron dhe hidraton lëkurën për të rivendosur, ton, elasticitet dhe përkulshmëri. Përdoret rregullisht pas dush ose banjes i jep freski gjith  trupit, mirqenie  dhe energji të reja. 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
300ml
Artikulli #1757
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Impala Terrac ...
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK