ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Jasmin di Giava
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Jasmin di Giava
Thirrur nga Hindus '"Moonlight", lule e Jasmin përmban vajra esenciale të çmuar. Misteri dhe bukuria karakterizojnë aromë e saj me të ngrohtë, të ëmbël dhe me lule. Ky locion aromatike ushqen,  mbron dhe hidraton   lëkurën për të rivendosur, qëndrueshmëri elasticitet dhe butësi. Përdoret, pas një banjë ose dush i jep freski gjithe  trupit, mirqenie  dhe energji të reja.
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
300ml
Artikulli #1759
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Burberry Weekend ...
4800 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK