ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Aegyptus
 
 
Tesori d'Oriente
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Tesori d'Oriente
 
Aegyptus
Era e KY? është përdorur në kohët e lashta nga Egjiptasit është për përdorim personal në ceremonitë rituale. I përbërë nga 16 specie është  intensive dhe që hyn në thellësi një ndjenjë e papërshkrueshme, të pastër dhe të thellë, të paprovuar. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës, ushqen dhe hidraton lëkurën, duke mbrojtur ekuilibrin natyror, ajo është e zhytur shpejt dhe jo me yndyrë. 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
300ml
Artikulli #1761
440 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK