ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Impala Mascara
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
Impala Mascara
1-Rimel impala  kundra ujit. Nje rimel i cili eshte i krijuar me nje formule i cili i ben qerpiket tuaj te duken te gjate dhe njekohesisht te jene te papershkrueshem nga uji.
2-Impala rimel long lash. Rimel i cili zgjat, ndan dhe i jep qerpikeve tuaj nje pamje natyrale. Zgjat shume dhe eshte shum i lehte per tu hequr.
3- Impala volume. Per qerpike me volum dhe qe te duken natyral, e vetmja zgjidhje eshte impala volume mascara.
- dermatologjikisht te testuar.
-nuk permbajne paraben.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
IMPALA Mascara WATERPROOF
Artikulli #1824
550 LEK SHTO NË SHPORTË
Impala Mascra VOLUME
Artikulli #11470
550 LEK SHTO NË SHPORTË
Impala Mascra LONG LASH
Artikulli #11471
550 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK