ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
VINYL
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
VINYL
 Vinyl Lip gloss Impala
Linja e re e Impala lip Buzesh eshte dizenjuar posacerisht per ju, kështu që mund të sjellë për buzët e tuja ngjyra të qëndrueshme dhe nje shkelqim prej diamati.
Përbërësit që përmbajnë 
-sojë dhe arrë macadamia vaj qe ushqen dhe zbute buzët tuja. Në sajë të nje furçë të re, ai ndihmon ne volumin e buzve.
Importuar Nga Gjermania.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ngjyra nr.1
Artikulli #1830
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.2
Artikulli #1831
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.3
Artikulli #5339
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.4
Artikulli #5340
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.5
Artikulli #5341
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.6
Artikulli #5342
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.7
Artikulli #5343
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.8
Artikulli #5344
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.9
Artikulli #5345
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.10
Artikulli #5346
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.11
Artikulli #5347
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.12
Artikulli #5348
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.13
Artikulli #5349
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.14
Artikulli #5350
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.15
Artikulli #5351
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.16
Artikulli #5352
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ngjyra nr.17
Artikulli #5353
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK