ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Diamond Gloss
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Diamond Gloss
Për flokë të gjatë dhe Matt
floku juaj eshte i demtuar dhe pa shkelqim? Do të dëshironit floke të ringjallur dhe me   shkelqimin e ndritshëm të diamanti? Diamant Gloss Shampo vjen nga nje ekuilibër të përsosur mes përbërësve të vlefshme kozmetike dhe një shumëllojshmëri të cutting-edge kërkimore. Pasuruar me pluhur diamanti të çmuar dhe ekstraktet e Bardhë Calla, i jep flokët tuaj madhështi verbuese te diamantit.
Biosoft SISTEMI  NIVEA bene floket tepër të butë dhe të lehet.
• Jepni flokët tuaj reflektimet e diamantit
• ringjall dhe shndrit  flokët tuaj
•  flokët tuaj jane tepër të buta
Importuar nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1836
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK