ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
anti-schuppen Pure repair
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
anti-schuppen Pure repair
Floke te  dëmtuar me zbokth
formula inovative patentuar nga Clear Liquid System:
• përbërësit aktiv në formulën Liquid NIVEA Sistemit të qarta janë krejtësisht të tretshme dhe shpërndajë shpejt në një mënyrë efektive për të eliminuar shkaqet kryesore për shfaqjen e zbokth
• Eliminon deri në 100%  zbokthin e  dukshem dhe pengon riformimin
• efektive nga larja e parë
• rikthen  lëkurën në bilancin e saj natyrore
•asnjë tepricë në lëkurën dhe flokët
Dhe me Papaja Ekstrakt:
• Rindërtimi i flokëve në thellësi
• Kjo i bën flokët të butë dhe të lehtë për krehër
• Kjo i bën flokët jashtëzakonisht te butë dhe elastike
Kjo formulë respekton pH natyrale të lëkurës dhe është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1838
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK