ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
color crystal gloss
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
color crystal gloss
 Ngjyra e flokëve  zbehet dhe  humbet intensitetin e ngjyrës dhe madhështis se saj. Flokët duken te demtuar dhe te thatë. Kristal Color Gloss Shampo:
• Mbron ngjyrën nga venitja
• Rrit ndriçimin e ngjyrës
• Rindërtimi i flokëve, duke e lënë atë shumë të ndritshme dhe të butë
ngjyra të ndritshme dhe të gjallë per nje kohe me te gjate

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1840
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
750 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK