ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
anti-schuppen pure color
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
anti-schuppen pure color
PËR flokët me ngjyrë me zbokth
formula inovative e licensuar  nga Clear Liquid System:
• përbërësit aktiv në formulën Liquid NIVEA Sistemit  janë krejtësisht të tretshme dhe shpërndahen shpejt në një mënyrë efektive për të eliminuar shkaqet kryesore për shfaqjen e zbokth
• Eliminon deri në 100%  zbokthin e  dukshem dhe pengon reformimin
• efektive nga larja e parë
• rikthen  lëkurës  bilancin e saj natyrore
•nuk  lë asnjë tepricë në lëkurën dhe flokët
Dhe me shegë ekstrakt:
• Mbron dhe ruan shkelqimin e ngjyres
• Kjo e bën flokët jashtëzakonisht te butë dhe elastike

Kjo formulë respekton pH natyrale të lëkurës dhe është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1842
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK