ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
anti-schuppen pure gloss
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
anti-schuppen pure gloss
Floke mat dhe  me zbokth
formula inovative e licensuar  nga Clear Liquid System:
• përbërësit aktiv në formulën Liquid NIVEA Sistemit të qarta janë krejtësisht të tretshme dhe shpërndahen shpejt në një mënyrë efektive për të eliminuar shkaqet kryesore për shfaqjen e zbokth
• Eliminon deri në 100% të zbokthin e dukshem dhe pengon reformimin
• efektive nga larja e parë
• rikthen lëkurën në bilancin e saj natyrore
• nuk lë asnjë tepricë në lëkurën dhe flokët
Për më tepër, perla të çmuara e Proteinat:
• Jep një shkëlqim flokëve të shkëlqyer
• Kjo i bën flokët jashtëzakonisht te butë dhe elastike

Kjo formulë respekton pH natyrale të lëkurës dhe është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1844
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK