ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
anti-schuppen power
 
 
Nivea For Men
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea For Men
 
anti-schuppen power
PËR flokë normale me zbokth
NIVEA laboratore kanë zhvilluar një teknologji të reja që mund të luftoj zbokthin në mënyrë efektive, duke mos lënë asnjë tepricë në flokë dhe lëkurë. Pasuruar me ekstrakte të Bamboo, NIVEA for men  Shampo forcon flokët nga rrënja deri te maja. Të reja anti-zbokth me formula të qarta Liquid Sistemi është shumë efektive nga larja e parë, duke mos lënë asnjë tepricë në flokë ose lëkurë. Për flokët të shëndoshë, të fortë dhe të lirë nga zbokthi!
Kur përdoret rregullisht heq 100%  zbokthin dhe forcon flokët.
Kjo formulë respekton pH natyrale të lëkurës dhe është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë.
REZULTATI: flokët jane  100% te cliruar  nga zbokthi, 100% energjik.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1846
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK