ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
classic care
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
classic care
PËR floke NORMAL
Flokë normale, edhe pse detajet nuk jane të veçantë, megjithatë, duhet të ketë një shampo të efektshme për të mbajtur të shëndetshëm dhe të pastër për kohë të gjatë. Classic Care Shampo vjen nga ekuilibër i përsosur i përbërësve të vlefshme kozmetike dhe një shumëllojshmëri të cutting-edge kërkimore. Pasuruar me proteina mëndafshi dhe lule ngjyrë purpuri ekstrakt, zbulon reflektimet gjithnjë në ndryshim  mbi flokët tuaj. Me NIVEA Biosoft SISTEMI, flokë tepër të butë dhe te lehte.
• Me kujdes pastron flokët e kokës
• Mbron flokët dhe i bën ata më të fortë
• le flokët e shëndetshem dhe me shkëlqim 
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1848
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK