ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
2in1 express
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
2in1 express
PËR TË GJITHA LLOJET E flokeve
Shampo nuk është gjithmonë i mjaftueshëm për të siguruar kujdes, por përdorimi i kondicionerit  nganjëherë mund të jete i pakëndshem. Shampo 2 në 1 Care Express vjen nga ekuilibër i përsosur i përbërësve të vlefshme kozmetike dhe një shumëllojshmëri të cutting-edge kërkimore. Pasuruar me Jojoba vajore dhe Ekstrakte te lule Acacia, në një gjest të vetëm pastron flokët, detangles dhe i mbron ata. Me NIVEA Biosoft SISTEMI, flokët jane tepër të butë dhe të lehta.
•jep rezultate maksimum në  pak kohë
• krihen lehte
• flokët  të butë dhe me shkëlqim

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1850
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK