ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Diamond Gloss
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Diamond Gloss
Për flokë të gjatë dhe Matt
 Do të dëshironit nje floke te  ringjallur  dhe me reflektimet e diamanti? Diamant Gloss Kondicioner pasuruar me pluhur diamanti dhe ekstraktet te Bardhë Calla i jep flokut tuaj një shkelqim qe ndriçon.
Me NIVEA Biosoft SISTEMI, flokë tepër të butë dhe të lehte.
• Përmirëson krehje
• i Jep flokut tuaj reflektimet e diamanti
• le flokët tuaj tepër të buta


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1854
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
Givenchy L'Interdit ...
10500 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK