ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Classic care
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Classic care
PËR flokeve NORMAL
Classic Care Kondicioner, pasuruar me proteina mëndafshi dhe extrakte  lule ngjyrë purpuri , zbulon gjithnjë në ndryshim reflektime drite mbi flokët tuaj. Me NIVEA Biosoft SISTEMI, flokë tepër të butë dhe të lehte.
• Përmirëson krehjen e flokëve
• Jep përkulshmëri flokut dhe elasticitet
• Kjo e bën flokë të shëndetshëm dhe me shkëlqim

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1856
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Montblanc Presence c ...
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Genera Mask rigjener ...
Echos Line m7 ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK