ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
The One for women
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
The One for women
 The One është e ngrohtë, me lule orientale dhe me ndjeshmëri moderne. Një aromë me një personalitet të fortë dhe ëmbëlsi. Njëherësh joshëse, moderne dhe magjepsëse, që përfshin një kontakt të klasicizmit.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
The one eau de parfum 50ml
Artikulli #161
12 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 75ml
Artikulli #163
15 950 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4477
8 950 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4478
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 200ml
Artikulli #4479
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4480
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edp 30ml + blotion 50ml
Artikulli #4490
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Nirmala Eau ...
5500 LEK - 10850 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK