ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Light Blue
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
Light Blue
Light Blue
Një parfum mahnitës, i madh dhe i papërmbajtshëm si gëzimi i jetes.
Befasuese dhe me ngjyrë, femërore dhe e vendosur.
Me intensitetin e jaseminit dhe freskine se bambus.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Light Blue eau de toilette 50ml
Artikulli #167
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Light Blue eau de toilette 100ml TESTER
Artikulli #168
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100 ml
Artikulli #4447
8 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 25ml
Artikulli #4449
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deospray 150ml
Artikulli #4450
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deospray 50ml
Artikulli #4451
3 400 LEK SHTO NË SHPORTË
deo stick 50gr
Artikulli #4452
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
body cream 200ml
Artikulli #4453
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4454
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9950 LEK - 13950 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK