ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Acqua Di Gio Pour Homme
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Acqua Di Gio Pour Homme


Një aromë mashkullore vendosmërisht lindur nga deti, dielli, toka, dhe një erë e ishullit mesdhetar. Transparente,aromatike, Aqua Di Gio Pour Homme është një shprehje bashkëkohore e mashkullit, në një atmosferë të notave detare, frutave, bimeve, dhe pyjeve.

Shënime:
Shënime Detare, Mandarin, Bergamot, Neroli, hurmë, Rosmarin, purqark, Jasmine, Amber, Patchouli, Cistus.
Stili:
Transparente, moderne, dhe mashkullore.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Acqua Di Gio Pour Homme eau de toilete 100ml
Artikulli #172
9 800 LEK SHTO NË SHPORTË
Acqua Di Gio Pour Homme eau de toilete 50ml
Artikulli #173
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Acqua di gio pour homme eau de toilette 30ml
Artikulli #2151
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 200ml
Artikulli #4682
11 800 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 100ml
Artikulli #4683
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave balsam 100ml
Artikulli #4684
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spary 150ml
Artikulli #4685
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4686
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4687
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK