ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Acqua di Gioia
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Acqua di Gioia
 Acqua di Gioia është një himn për natyrën në të gjitha format e saj. Ky është një pastërti, tepër e freskët, parfum ujore që është ultra-i arritshëm, por i paharrueshëm.
• Head: Filloni me një "mojito" frymëzuar me nje përzierje sensuale me gjethe nenexhik i grimcuar, ngrohur nga sheqer kafe dhe të përziera me gjallërine e Limonit italiane.
• HEART: shënime Feminine me lule dalin me lë të kuptohet se i gëzuar e Jasmine acquatic, vesa të bozhure dhe gjurmët delikate e piper i kuq.
• BASE: nënshkrim Mesdheu me gjurmë qe i ka rrënjët ne dru kedri dhe Labdanum.

Giorgio Armani Acqua di Gioia - Thelbi i ri i gëzimit.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #2086
9 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4678
6 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4679
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1150 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK