ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ungaro
 
 
Ungaro
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Ungaro
 
ungaro
Aromën e një njeriu që i pëlqen të josh. Në harmoni të plotë me universin e Emanuel Ungaro, Ungaro  është pasion, vazhdimisht në kërkim të ndjenjave te reja. Një aromë të hijshme dhe bashkëkohore karakterizohet nga një marrëveshje origjinal drurë të barbarozë dhe patchouli. Për të gjithë shpirtat joshëse .
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #2175
2 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Burberry Weekend ...
4800 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK