ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Essential
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Essential
Një aromë të freskët, e fuqishme dhe elegante: një frymë e ajrit të freskët. Për meshkujt optimistë, energjik dhe qe duan sportivitet.E freskët, tonik, elegante dhe të relaksuar, duke kombinuar të bardhë dhe të gjelbër. krokodili vendoset në mënyrën e një mburojë. Një frymë e ajrit të freskët, një vend të sigurtë dhe të siguruar. 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 40ml
Artikulli #2179
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 125ml
Artikulli #5174
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 75ml
Artikulli #5175
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
After shave Balm 75ml
Artikulli #5177
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 75ml
Artikulli #5178
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #5179
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
deo stick 75gr
Artikulli #5180
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 150ml
Artikulli #5181
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK