ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Intense Repair Shampoo Rigenerante
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Intense Repair Shampoo Rigenerante
 Për të thatë, te brishtë, dhe të dëmtuara
Flokët e tuaj thyen lehtë? kane maja te dyfishta?Do ti doje edhe një herë e butë dhe të disiplinuar? Intensive Repair Shampo vjen nga ekuilibëri i përsosur i përbërësve të vlefshme kozmetike dhe një shumëllojshmëri të cutting-edge. Pasuruar me proteina dhe Jojoba ekstrakt, ristrukturon flokët nga rrënjët.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #2193
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK