ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Freeze Absolute Extreme Gel
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Freeze Absolute Extreme Gel
 Absolute Extreme Freeze është  xhel i forte  stilimi. Freeze Gel Absolute Extreme ofron një formulim të ri që lejon nje stilim të veçantë. Tani ju mund të keni një xhel që zgjat 24 orë dhe me një formulë  krejtësisht pa alkool. Extreme Styling Gel ju jep një stilim me të fortë dhe më të qëndrueshem. Xheli mbetet fleksibël gjatë aplikimit, si dhe ngrirje të stilit tuaj, kur ju jeni  duke krijuar atë. Kështu që ju mund të relaksoheni duke e ditur që pamja  juaj mbetet e njëjtë - gjatë gjithë ditës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #2209
340 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK