ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Straight & Easy Fluido Liscio Totale
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Straight & Easy Fluido Liscio Totale
Straight & Easy Smooth Fluid Totali dhuron flokë krejtësisht të drejte dhe që zgjasin. Shtrirje më të lehtë dhe të shpejtë, sepse ju mund ti rregulloni flokët tuaj me tharëse flokësh pa patur nevoje per pjaster. Fluid Straight & Easy mbron flokët tuaj nga lagështia dhe zgjat efektin qe i drejton. Formula e saj gjithashtu mbron ato nga nxehtësia e tharëse dhe u jep atyre një shkëlqim joshëse.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #2214
390 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Penel ...
370 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK