ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Color Crystal Gloss Color Mask
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Color Crystal Gloss Color Mask
Me kalimin e kohës ngjyra e flokëve fillone te  zbehet dhe të humbasin intensitetin e ngjyrës.Flokët duken te shkateruar dhe e thatë. Kristal Mask Color Gloss:
• Mbron ngjyrën nga venitje
• Rrit ndriçimin e ngjyrës
• Riparone flokët e dëmtuar dhe i zbute ato.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #2230
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK