ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Classic Care Balsamo
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Classic Care Balsamo
Perflokeve Normal
Classic Care Kondicioner, pasuruar me proteina mëndafshi dhe ekstrakt lule ngjyrë purpuri,zbulon gjithnjë në ndryshim reflektime dritë mbi flokët tuaj. Me NIVEA Biosoft SISTEMI, flokë tuaje do te jene tepër të bute.
• Përmirëson krehje e flokëve
• Jep përkulshmëri flokët dhe elasticitet
• Kjo e bën flokë të shëndetshëm dhe me shkëlqim
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #2232
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Impala Impala Terrac ...
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Burberry Weekend ...
4800 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
MOLINARD Vanille Pat ...
7400 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK