ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Color Crystal Gloss Balm
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Color Crystal Gloss Balm
Floke te Lyere
Me kalimin e kohes ngjyra e flokëve fillone të zbehet dhe të humbasin intensitetin e saj. flokët duken e shkateruar dhe e thatë.
Spice Color Color balsam Crystal Gloss:
• Mbron ngjyrën nga venitje
• Rrit ndriçimin e ngjyrës
• Rindërtone flokët, duke e lënë atë shumë të ndritshme dhe të butë
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #2234
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK