ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Diamond Gloss Balsamo
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Diamond Gloss Balsamo
Për flokë të gjatë dhe Matt
Flokët tuaj jane të vdekur? Do të dëshironit të ringjallur dhe për t'u dhënë atyre një dritë vezulluese dhe reflektimet e diamanti? Diamant Gloss Kondicioner pasuruar me pluhur diamanti dhe ekstraktet e Bardhë Calla i jep flokët tuaj një dritë ndriçuese.
Me NIVEA Biosoft SISTEMI, flokë tuaje behen tepër të butë.
• Përmirëson krehje
• Jepni flokët tuaj reflektimet e diamanti
• Jepni flokët tuaj nje butesi joshese
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #2236
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala Micromatic †...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK