ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Straight & Easy Balsamo
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Straight & Easy Balsamo
Floke rebel
Straight & Easy Balsam vjen nga ekuilibëri i përsosur i përbërësve të vlefshem kozmetike dhe një shumëllojshmëri të cutting-edge kërkimore. Pasuruar me babasu dhe ekstrakte të vlefshme të Magnolia, dukshëm zbut flokët.Flokët e tu janë ushqyer dhe te gatshëm për tharje.
Biosoft SISTEMI me Nivea flokë behen tepër të butë dhe të rrjedhin
• Përmirëson krehje
• mbane flokët tuaj drejt pa pature nevoje per pjeater
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #2238
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK