ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Krem Idratante Normal
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Krem Idratante Normal
Krem Hidratues Dite
Mban nivelin natyror te hidratimt te lekures normale dhe me kombinim.
Lekura normale dhe e kombinuar kërkon hidratim te balancuar dhe mbrojtje nga agjentët e jashtëm për të mbajtur lekuren të freskët dhe dinjitoze gjatë gjithë ditës.

NIVEA VISAGE Moisturising Day Cream ofron një nivel të ekuilibruar të hidratimit për lekure normale dhe te perzier.
- Ofron hidratim intensiv dhe lë një ndjenjë të freskët në lëkurë në sajë të ekstraktit te lotusit dhe vitaminave.
- Mbron lëkurë nga rrezet e diellit (UVA dhe UVB) dhe plakjen e parakohshme të shkaktuar nga rrezet UV përmes spf 8
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #2275
650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK