ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Krem Hidratant nate
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Krem Hidratant nate
Krem Hidratant Nate
Për një ndjesi të freskët dhe të qetë në mëngjes, natën lëkura ka nevojë për një kujdes në mënyrë që të rigjenerohet dhe të kompensoj humbjen e lagështise gjate ditës. NIVEA VISAGE rigjeneruese Night Care ® është i fortifikuar me vitamina dhe lotus ekstrakt natyror dhe mbështet ekuilibrin natyror te lagështis të lëkurës gjatë natës.

i miratuar dermatologjikisht.
veprimi:
* i Ofron lëkurës lagështi intensive.
*Formula me pro-vitaminë B5 mbështet procesin e rigjenerimit  te lëkurës.

Importuar nga Gjermania

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #2277
650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK